Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Silcare Quin Nail Butter masełko do skórek Soft Touch 12g

Silcare Quin Nail Butter masełko do skórek Soft Touch 12g

Rozmiar
19,51 zł
brutto / szt.
Możesz kupić także poprzez:
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki
Dostępne metody płatności
Ikona Visa Ikona Visa Debit Ikona Mastercard Ikona Blik Ikona P24Now Ikona PayPo

Opis produktu

Masełko do skórek – Cuticle Butter Soft Touch to delikatny dotyk nawilżenia, dzięki któremu Twoje dłonie zyskają zdrowy i piękny wygląd. Preparat zapobiega wysychaniu skórek wokół paznokci, zmiękcza je i natłuszcza, chroniąc przy tym przed czynnikami zewnętrznymi (pogoda, detergenty). Łagodny, mleczny, przyjemny zapach idealnie współgra z nieocenionymi właściwościami masełka.

Lekka konsystencja produktu pozwala na łatwą aplikację. Niezaprzeczalnym atutem Cuticle Butter Soft Touch jest eleganckie opakowanie. Słoiczek z białym wkładem o pojemności 12 ml idealnie wkomponuje się w wystrój każdego salonu kosmetycznego, będzie również ozdobą Twojej toaletki.

Nie zawiera: silikonów, MIT i MCIT,  glikoli, trietanoloaminy, konserwantów uwalniających formaldehyd (DMDM Hydantoin).

Cechy:

- nawilża skórki wokół paznokci
- zapobiega wysychaniu skórek
- zmiękcza i natłuszcza
- chroni przed czynnikami zewnętrznymi (pogoda, detergenty)

Składniki aktywne:

mocznik 10% – silnie nawilż, zmiękcza skórki, przyspiesza regenerację, ułatwia wiązanie wody przez keratynę, delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek
olej rycynowy – pozostawia warstwę okluzyjną na skórze i paznokciach
masło Shea – posiada właściwości antyoksydacyjne, nawilża, wygładza i pozostawia delikatną warstwę ochronną, wspomaga regenerację naturalnej warstwy lipidowej; koi oraz regeneruje drobne uszkodzenia naskórka
gliceryna – wiąże wodę w naskórku, nawilża i chroni przed nadmiernym wysuszeniem skóry, łagodzi, poprawia elastyczność, ułatwia wchłanianie innych substancji w głąb skóry
olej winogronowy – bogaty w witaminę E, która działa przeciwutleniająco oraz uszczelniająco na cement międzykomórkowy

Sposób użycia: wmasowywać rano i wieczorem w skórki wokół paznokcia. Wskazane do suchych, pozadzieranych skórek. Idealne do stosowania przy paznokciach pomalowanych. Wskazany również do pękających i wysuszonych kłykci.

Szczegółowe informacje

Marka
Kod produktu
5902232120004
Masz pytania?Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.8 / 5.0 51 opinii
pixel