Kocica Piwonia zestaw żel pod prysznic 500ml + mus do mycia twarzy 100ml + masełko do twarzy 50ml + peeling do ciała 200ml
Opis produktu
Kultowa już seria o sensualnym zapachu ekskluzywnych perfum. Zapach ten odzwierciedla wszystkie oblicza kobiecej natury: zmysłowość, dzikość, tajemniczość, seksapil i elegancję. Dla kobiet takich, jak Kocica: silnych i zdecydowanych, znających swoją wartość i potrafiących wykorzystać swoje atuty!
Zestaw zawiera:
Żel pod prysznic dla kobiet - Kocica Piwonia 500 ml - Żel pod prysznic o zapachu eleganckich perfum dla kobiet, zawierający ekstrakt z piwonii.
Mus do mycia twarzy - Kocica Piwonia 100 ml - Lekki mus do mycia twarzy idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji cery normalnej, suchej i wrażliwej.
Masełko do twarzy - Kocica Piwonia 50 ml - Naturalne masełko do twarzy o zapachu zmysłowych perfum.
Peeling myjący - Kocica Piwonia 200 ml - Peeling myjący dla prawdziwych kocic z ekstraktem z piwonii.
